از سال 1388
خدمات پرینت سه بعدی تبریز

ما کی هستیم ؟

شرکت فرازگام صنعت کوشا با بیش از 12 سال تجربه در زمینه مختلف طراحی صنعتی و با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار روز دنیا همانند : کتیا،سالیدورک و…. طراحی قطعات و قالب‌های صنعتی تزریق پلاستیک، پِت، بادی، دایکاست، ورق‌کاری و … همراه شماست.

هم اکنون با نام فراپرینت در خدمت شما عزیزان هستیم. با سه شعبه فعال در شهر تبریز …

ما چه خدماتی ارائه میدهیم ؟

فراپرینت :
یکی از بزرگترین و معروف ترین خدمات چاپ سه بعدی، طراح سه بعدی و اسکن سه بعدی

خدمات  پرینت سه بعدی : FDM DLP

خدمات اسکن سه بعدی : دستگاه rexcan

خدمات طراحی و مهندسی معکوس: Catia, Solidworks

خدمات پرینت سه بعدی تهران

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی فیلامنتی (FDM) و رزینی (DLP) کیفیت ۶K در ابعاد بزرگ با چندین دستگاه همزمان فعال

خدمات پرینت سه بعدی تهران

اسکن سه بعدی

اسکن سه بعدی و ابعاد برداری حرفه‌ای با لنزهای متغییر برای داشتن بهترین کیفیت در ابعاد نامحدود

خدمات پرینت سه بعدی تهران

طراحی صنعتی

طراحی قطعات پیچیده و قالب های صنعتی پت، بادی، تزریق پلاستیک، دایکاست، ورق‌کاری و..

خدمات پرینت سه بعدی تهران

هزینه خدمات طراحی فراپرینت با توجه به گستردگی زمینه‌های کاری، بسیار متنوع می‌باشد. اکنون با تمرکز ویژه به صنعت چاپ ۳ بعدی، فعالیت خود را با دو تکنولوژی FDM و DLP  گسترش داده و با نام تجاری فراپرینت در کنار شما خواهد بود. مطمئناً همراهی شما عزیزان دلگرمی ما را در این مسیر سخت و دشوار، دوچندان می کند.

علاوه بر دقت و کیفیت بالای این مرکز تعرفه های این مرکز کاملا مناسب به توجه اوضاع اقتصادی و کاملا به روز تعریف شده است. کاملا قیمت و کیفیت رقابتی در این مجموعه همراه با پاسخ دهی سریع و دقیق از ویژگی ها بارز این شعبه در تبریز می باشد.

در پایین اشاره ای به برخی از تعرفه ها این مرکز می نماییم.خدمات پرینت سه بعدی تبریز

شیوه‌های محاسبه هزینه خدمات پرینت سه‌بعدی به دلیل نوظهور بودن این صنعت در ایران از یکدیگر متفاوت است. (متغییر بین ساعتی ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان) برخی از ارائه دهندگان خدمات پرینت سه بعدی به اشتباه مسائل را پیچیده می‌کنند! بعنوان مثال هزینه نهایی را با فرمولی از هزینه خدمات دستگاه، هزینه مواد اولیه و سایر هزینه‌های اصافی محاسبه می‌کنند که در حقیقت نوعی گران‌فروشی، گمراهی و اجحاف در حق مشتری‌ست! در حالیکه استهلاک دستگاه، مواد اولیه، مصرف برق، تعمیر و نگهداری، اجاره دفتر شرکت و .. طبیعتاً بر عهده ارائه کنندگان خدمات می‌باشد، نه مشتری!

دقت داشته باشید که قیمت نهایی به شدت تحت تأثیر پارامترهای زیادی از قبیل سرعت چاپ، درصد پُرشوندگی داخلی، ضخامت لایه‌گذاری، ساپورت‌گذاری، کیفیت و نوع مواد اولیه و .. است. مراقب باشید! برخی از افراد سودجو و بی‌تجربه ظاهراً قیمت کمتری اعلام می‌کنند اما در نهایت با تغییر پارامترهای گوناگون، قطعه درخواستی شما را با قیمت تمام شده‌ی گران‌تری تحویل می‌دهند.

خدمات پرینت سه بعدی فراپرینت، با در نظر گرفتن تمامی هزینه‌های موجود در این صنعت، پس از آزمایش‌ها و تحقیق‌های مختلف منصفانه‌ترین و عادلانه‌ترین قیمت را برای مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد.
یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت فرازگام صنعت تبریز به مشتریان عزیز، خدمات تخصصی پرینت سه بعدی بوده که در شهرک صنعتی اسکان تبریز انجام و به سراسر کشور ارسال می‌گردد. سیاست فراپرینت از ابتدای فعالیت خود، کیفیت و تنوع بالا بوده و در این راستا از چندین دستگاه وارداتی با کیفیت عالی در دو تکنولوژی FDM فیلامنتی و DLP رزینی با استفاده شده.

سفارشات شما مشتریان گرامی بصورت همزمان با چندین دستگاه در اسرع وقت انجام می‌شود.

خدمات پرینت سه بعدی رزینی SLA و DLP با کیفیت ۶k در ابعاد بسیار بزرگ ۱۹۰mm در ۲۸۰mm در ۴۰۰mm صنعتی پذیرفته می‌شود.

خدمات پرینت سه بعدی فیلامنتی FDM با کیفیت بالا، تنوع رنگ و متریال در ابعاد بزرگ صنعتی ۴۵۰mm در ۴۵۰mm در ۴۵۰mm پذیرفته می‌شود.

خدمات پرینتر سه بعدی  FDM جواب خواسته شماست

FDM

خدمات پرینت سه بعدی تهران

تعرفه خدمات نمونه‌سازی سریع و چاپ سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۰:

تکنولوژی ساخت FDM فیلامنتی

همراه با مواد مصرفی و بدون هیچگونه هزینه اضافی

ساعتی ۲۵.۰۰۰ تومان پایه

ساعتی ۲۲.۰۰۰ تومان برای سفارشات بالای ۵۰ ساعت

ساعتی ۲۰.۰۰۰ تومان برای سفارشات بالای ۱۰۰ ساعت

۲. تکنولوژی ساخت DLP رزینی

با توجه به پیچیدگی محاسبه زمان و قیمت پرینت قطعات به صورت رزینی ، حتما باید فایل مربوط به کارشناس ارسال شود و کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

خدمات پرینت سه بعدی تهران

هزینه خدمات اسکن سه بعدی

هزینه خدمات اسکن سه بعدی هم مانند پرینت سه بعدی، بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله تعداد شات، دقت و کیفیت دستگاه، مقدار مصرفی اسپری دولوپر (بسته به اندازه، جنس و رنگ قطعات متفاوت است) پشت و رو بودن، ابعاد، پیچیدگی طرح، جنس فیزیکی قطعات و .. متغییر می‌باشد.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط انستیتو طراحی و ساخت فرازگام صنعت کوشا تبریز، خدمات تخصصی اسکن سه‌بعدی بوده که در این راستا از دستگاه حرفه‌ای وارداتی با برند محبوب rexcan با کیفیت عالی استفاده شده.

سفارشات شما مشتریان گرامی بصورت متغییر با لنزهای متفاوت بسته به قطعه شما برای دستیابی به بهترین کیفیت خروجی، انجام می‌شود.

تعرفه خدمات ابر نقاط و اسکن سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۰:

شروع از ۱۵۰.۰۰۰ تومان

مشتریان ارجمند، لطفاً از زوایای مختلف قطعه خودتان یک یا چند عکس گرفته و در واتساپ یا تلگرام یا اینستاگرام یا سروش یا سیگنال یا ایمیل و یا… برای ما ارسال کنید. تا کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت پس از بررسی‌های لازم، قیمت دقیق و نهایی اسکن را به شما اعلام کنند.

 

اصلی‌ترین تخصص گروه صنعتی فرازگام صنعت کوشا، طراحی صنعتی بوده که با ۱۲ سال سابقه و انجام بیش از ۳۴۰۰+ پروژه موفق و طراحی پیچیده‌ترین قطعات و قالب‌های صنعتی روز دنیا (پت، بادی، تزریق پلاستیک، دایکاست، ورق‌کاری و..) در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.

سفارشات شما مشتریان عزیز با بروزترین نسخه نرم‌افزار کتیا انجام خواهد شد.

هزینه خدمات طراحی سه بعدی

تعرفه خدمات طراحی و نقشه‌کشی سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۰:

طراحی قطعات صنعتی: شروع از ۲۰۰.۰۰۰ تومان

طراحی قالب‌های صنعتی: ۱۰ الی ۱۵% قیمت تمام شده قالب

خدمات پرینت سه بعدی تهران

ارتباط با فراپرینت

لطفاً هنگام مراجعه حضوری ماسک همراه داشته باشید 🙂

مراجعه حضوری در

آذربایجان شرقی، تبریز، شهرک صنعتی فناوری خودرو، خیابان اول، جنب بیمه کارآفرین، پلاک A6. 

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ 

پنجشنبه: ۰۹:۰۰ الی ۱۶:۰۰

تماس بگیرید.خدمات پرینت سه بعدی تبریز

09306633637

04134488116

04134488940

دلایل استفاده از مراکز خدمات پرینت سه بعدی