اکشن فیگور چیست ؟

action figure

     شخصیت ها و کارکترهایی که در فیلم ، سریال ، بازی های ویدویی می بینیم و محبوبیت خاصی بین افراد مختلف جامعه پیدا می کنند ؛ و این موضوع باعث شده تا شرکت ها فرصت را برای ورود به این حوزه مناسب ببینند و به فکر تولید محصولاتی که برای علاقه مندان این حوزه جذاب هست را تولید کنند.

احتمالا واژه های ”فیگور و اکشن فیگور“ زیاد به گوشتان خورده باشد دراین مقاله میخواییم به معرفی و توضیح در باره فیگور و اکشن فیگور بپردازیم.

      فیگور و اکشن فیگور  یک شخصیت است ،به طور عمده این شخصیت‌ ها، شخصیت‌ های محبوب دنیای سینما، بازی های ویدیویی، انیمیشن‌ ها، کتاب‌ ها و … هستند. اولین و مهم ترین ویژگی فیگور ها و اکشن فیگور ها این است که براساس شخصیت های محبوب ساخته می شوند. این شخصیت ممکن است یک فوتبالیست مجبوب مانند زلاتان و یا قهرمان فیلم سینمایی مانند بتمن و حتی یک ضد قهرمان مانند جوکر باشد. البته ابعاد فیگور و اکشن فیگور ها می تواند هر اندازه ای باشند و از قانون خاصی تبعیت نمی کنند ،و این اندازه ها بسته به اینکه افرادی که کلکسیون دارند چه اندازه ای جمع می کنند متفاوت هست به طور مثال بعضی اندازه 6/1 (30cm) جمع می کنند و افرادی دیگری در اندازه 12/1 (15cm) .

action figure

فیگور و اکشن فیگور چیست اما این دو چه تفاوتی باهم دارند:

      آنچه که فیگور ها را از اکشن فیگور متمایز می سازد، ثابت بودن آنها است. در حالی که ویژگی اصلی اکشن فیگورها این است که از قابلیت حرکت مفاصل برخوردار هستند. از این رو کلکسیونر می تواند حالت های مختلفی به آن بدهد و دست، پاها و گردن را تکان دهد و با همان حالت دلخواه آن را در کلکسیون خود قرار دهد.

action figure

این دسته از محصولات به هر سنی مرتبط میشود، و فقط برای سن های پایین نیست

در حالی که هر روز به محبوبیت فیگور ها اضافه می شود اما با توجه به قیمت ارز های خارجی در کشور قیمت این محصولات به رقم قابل توجهی افزایش می یابد، ما در مجموعه KING3D تلاش کرده ایم تا این محصولات را با کیفیت بسیار بالا و رضایت بخش در دسترس همگان قرار گیرد . ما در مجموعه KING3D با متخصصان و دستگاه های بسیار باکیفیت سعی در ارائه محصولی با استاندارد های بالا در اختیار علاقه مندان این صنعت قرار دهیم.

سفارش اکشن فیگورهای خاص و کالکشنی