به KING3D خوش اومدی پرینت,طراحی, اسکن سه بعدی رو از ما بخواه خب !

اسکن سه بعدی

انجام اسکن سه بعدی با بروزترین دستگاه های اسکنر و با بهترین کیفیت.

طراحی سه بعدی

انجام مهندسی معکوس و طراحی سه بعدی با نرم‌افزار های گوناگون صنعتی و هنری مانند: Catia, Solid Works, Geomagic, blender, Zbrush و...

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

بهرگیری از چاپگرهای سه بعدی بروز با فناوری‌های:FDM(پلاستیک), SLA,DLP,LCD(رزینی).

powerfull
vector-img-8
vector-img-7

کینگ‌ تری‌دی انجام کار شما را ارزان‌تر و آسان‌تر می‌کند

ما با داشتن دانش، توانایی، مهارت، تجربه، نیروی انسانی چیره‌دست و ابزارهای مناسب در زمینه‌های اسکن سه بعدی، طراحی سه بعدی، پرینت سه بعدی و مهندسی معکوس بستری برای انجام انواع پروژه‌ها در زمینه‌ها و صنایع گوناگون فراهم کرده‌ایم.


با داشتن اسکنر سه بعدی و پرینتر سه بعدی ما قابلیت این رو داریم که برای ما قطعه شکسته و یا سالم بیارید و ما مثل همون قطعه با تغییرات لازم را براتون بسازیم

تنها مجموعه خدمات پرینت سه بعدی در ایران هستیم که فقط به صورت ساعتی پرینت سه بعدی رو حساب میکنیم و پول مواد اولیه رو لحاظ نمیکنیم.

برای هفتمین سال متوالی لینک یک خدمات پرینت، طراحی  و اسکن سه بعدی در کرج بودیم. این اتفاقی نیست بیشتر از 5300 پروژه در طی 7 سال اخیر انجام دادیم بسیار از شرکت ها به ما اعتماد کردند.

اگه دنبال قیمت میگردی جای درستی داری میگردی !!! انعطاف قیمتی رو که با ما تجربه می‌کنی شاید جای دیگه گیر نیاری

خیلی راحت و ساده میگم بخون جواب سوال رو نگرفتی بزن روی لینک پایین
فکر کن یک قطعه داری ! مثلا یک چرخ دنده. شکسته و یا حالش بده !
میخوای مثل همین چرخ دنده رو داشته باشی یا حتی یکم مقاوم تر. 

1- اولین قدم اینه که با استفاده از ابزار اندازه گیری این چرخ دنده رو در کامپیوتر بکشی. میشه طراحی سه بعدی و فایل سه بعدی داری . (اگه بلد نیستی قطعه رو بده خودم برات میکشم)

2- دومین قدم اینه این فایل سه بعدی رو با هم برای پرینت سه بعدی اماده کنیم. که مثلا میخوای قطعه کاملا تو پر باشه یا نصفش هم پر باشه اوکیه (دست ماست). چه رنگی باشه چه جنسی باشه !!!!

3-اخرین مرحله نرم افزار میگه اقا نگاه کن این کار برای پرینت سه بعدی مثلا 10 ساعت زمان میبره. بگو خوب 

حالا ما ساعتی چند پرینت میزنیم ؟ در لینک پایین تک به تک مراحل بالا رو قیمت دادم. از 100 هزار تومان کار زدیم تا 45 میلیون تومان 

DALL·E 2024-04-09 11.34.41 - Create an image that represents the concept of 3D printing costs. Feature a 3D printer with a display screen showing currency symbols, implying the ca (1)
img-10
img-9

چرا و کی لازمه پرینت سه بعدی کنید ؟

تائیده قالب

قالب سازی روش بسیار دقیق و پر هزینه ای، برای مطمئن شدن از طراحی صحیح و تست قطعه میتونید بگید که قطعه برای قالب ارسال بشه. پرینتر سه بعدی اون نمونه اولیه رو میسازه

دانشجویی !

ماکت سه بعدی, درس طراحی اجزا, مهندسی پزشکی؛ پایان نامه و.....  همه اینا نیاز به هزینه کم و زمان کم و خروجی خوب دارند. بینگو ! پرینتر سه بعدی کار رو برات انجام میده

قالب سازی برای قطعه‌های سیلیکونی !

یکی از پولساز ترین بیزینس های ایران همین داستان قالب سیلیکون و شمع سازی که خیلی از خانوم ها مشغولند. پرینتر اون بیس اولیه رو برات خیلی ارزون میسازه. چند بار هم میتونی استفاده کنی

FDM DLP
vector-img-5-1

پزشکی و تجهیرات پزشکی

مرگ بر آمریکا !! خیلی از قطعات دیگه بعد از تحریم ها وارد نشدند و خیلی از دستگاهها که نیاز به قطعه یدکی داشته به علت نبود قطعه دیگه از کار افتادن . تادا !!! پرینتر کار رو برات در میاره.

لیتوفان ! چیزایی با نمک جذاب

خداروشکر الان دیگه همه خودشون دارن با هنر خودشون پول در میارن. الان پرینتر سه بعدی چیزای بامزه و منحصر به فرد در حد کادوی عروسی !! کاتر کوکی !! و لیتوفان و .... میسازه. پرینتش کن و بفروشش و پول در بیار.

قطعات ماشین !

این دیگه ناموس کاره ! و به شدت بکار میاد. قطعات ماشین خود من دیگه در بازار نیست خودم میکشمش و خودم میسازمش و نصب میکنم و تا دلت هم بخواد مشتری خاص خودش رو داره

بیش از 200 شرکتی که به شرکت مجموعه king3d .ir اعتماد دارند.

فروشگاه فروش فایل های STL

ما فروشگاهی از یک مجموعه بزرگ داریم که سعی کردیم در طی 6 سال اخیر به محبوب ترین فایل های سه بعدی با پسوند STL  مناسب برای پرینت سه بعدی   FDM DLP SLA  دست پیدا کنیم .
در این فروشگاه فایل های که به صورت دلاری در سایت خارجی میدید رو میتونید به راحتی با پشتیبانی چاپ به صورت پرداخت داخل داشته باشید. 
سعی کردیم بیشتر از 500 اکشن فیگور خاص و منحصر به فرد در مجموعه داشته باشیم.
لازم به ذکر این روزها طرفداران اکشن فیگور به طرز باور نکردی در ایران زیاد شدند و خیلی فرصت خوبی برای افرادی که خدمات پرینت سه بعدی دارند یا به نحوه میتونند با فروش اکشن فیگور خودشون به درامد مطلوبی حتی به صورت دلاری برسند و الان این فرصت برای اولین بار در ایران توسط مجموعه KING3D.IR  اتفاق افتاده.وقتش که چند پرینت خوب بزنی و دیگه از کارهای رایگان تکراری بدون کیفیت فاصله بگیری …….

ما مشتریانی در سراسر جهان داریم -
آنچه می گویند را بخوانید

مقالات بدرد بخور در دنیا سه بعدی